סטנדאפ – אוכל – אתגרים

מופע סטנדאפ משלכם

מי תמיד משאיר את קרטון החלב ריק במקרר? מי לא מפסיק לרגע לדבר? ובואו נודה, הזדמנות לצחוק על הבוס לא מפספסים… בערב הסטנדאפ הזה אתם הכוכבים!

ההווי הייחודי שלכם על הבמה

צחוק הוא הקרקע הכי טובה לבנות על גביה קשרים ולהתחבר. בערב הזה תזכו לכמה שעות של צחוק בריא וטוב, היישר מהבטן, לצד חוויה חברתית מלאה ומגוונת המונה את כל החלקים החשובים.

זו הזדמנות לזכות בחוויית קומדיה מעצימה ויוצאת דופן. קבוצת הקומיקאים המבריקים שלנו מגיעה לביקור אצלכם במשרד, כדי לתצפת על כל צעד שלכם (אז כדאי להיות ערניים..) ולהבין מי אתם באמת. את ההווי הייחודי והדמויות הססגוניות שייחשפו, הם ישלבו בערב סטנדאפ פרטי מולו לא תוכלו להפסיק לצחוק!

הרי אין עוד קבוצה שדומה לכם. הדינמיקה ביניכם היא ייחודית, השפה היא אישית ומערכות היחסים מרתקות וגם, ללא ספק, מצחיקות מאד. אין פעילות מגבשת יותר מלצחוק יחד, אחד על השני ובעיקר על עצמנו, ולזכות בבדיחות ובמשפטי מפתח שייטמעו בהווי הקבוצתי לעוד זמן רב.

להיחשף לצדדים שלא הכרתם

אך החוויה לא תמה כאן! את האנרגיות ואת החיוכים ניקח אתנו לעוד אל ערב משובח של תחנות ופעילויות קבוצתיות. אתה תמיד נשאר אחרי הבוס במשרד? את תמיד מספיקה את המשימות ראשונה? הגיע הזמן לבדוק אם גם בתחומים החשובים באמת – אתם המנצחים!

שולחנות קזינו יעמדו לרשותכם. היצירתיות והמוחות המבריקים שלכם יוכיחו את עצמם במגוון משחקי חשיבה ואתגרים, וגם את הגוף נזיז קצת בתחנות ODT מפתיעות אותן נצלח רק כשנפעל כקבוצה חזקה.
גם בחדר הבריחה, ה-Escape room, תזכרו לבקר, ולהציל מן המתחם הנעול חבר קבוצה. שיתוף הפעולה המושלם שלכם, פתירת כתבי החידה והצפנים המתוחכמים הם אלו שיעזרו לכם לצלוח את המשימה, ולצאת מן החוויה בהצלחה משותפת, ובקשרים מהודקים!

 

החוויה ממשיכה סביב השולחן

כדי לסיים את היום כראוי נקנח בארוחה איכותית וכשרה, מלאת מטעמים מן המועדפים עליכם, מידי אחד השפים הנבחרים שלנו. סביב השולחן נירגע, נכתיר את כוכבי הערב וניזכר בחיקויים ובבדיחות שילכו עמכם עוד זמן ארוך.
יחד עם צוות מוכשר ומסור, נלווה אתכם בערב שלם שכולו על טהרת הצחוק המתגלגל, כשבראש ובראשונה עומדת חוויית הגיבוש המקרבת והמעצימה שלכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן