מעגל אטרקציות וחוויות

הפנינג של חוויות

מציינים מאורע מיוחד או חגיגה? מחפשים פעילות ייחודית למשפחות, שהמבוגרים ייהנו ממנה בדיוק כמו הילדים? זו ההזדמנות שלכם להפתיע בגדול ביום אטרקציות מקורי לכל המשפחה! יחד עם החברים לעבודה או באירוע פרטי רחב משתתפים – הרשו לעצמכם להשתחרר בחוויה מלאת אדרנלין.

לעוף כמו ציפור

"מתנפחים" הם כבר מזמן לא רק הטרמפולינה הקלאסית. הרשו לעצמכם להפליג עם הדמיון – אנו נספק כל אטרקציה בה תחפצו, החל ממגלשות ענק ועד לאומגה עצומה! המתקנים מתאימים לגילאים ולרמות פעילות שונות, כך שבאירוע אחד תוכלו לשלב פעילות לקטנטנים עם התנסויות מרגשות לנוער ולמבוגרים.
יחד עם צוות אתגרים, תוכלו להרכיב מראש נבחרת פעילויות המותאמות בדיוק לסגנון שלכם, ולגילאי המשתתפים כולם, כך שאף אחד לא יישאר בצד. הילדים הצעירים יותר יוכלו לחוג בקרוסלת ענק צבעונית, לרכב על חיות מעופפות ולהתגלש אל בריכת כדורים.
החזיקו חזק – גם עבורכם ועבור הילדים הגדולים מחכה מגוון אין סופי של מתקנים! היכונו לקפוץ בבאנג'י ענק, להיתלות על קיר טיפוס קופצני, ועוד אפשרויות רבות להעז, לצחוק ולהרגיש בעננים.

האקשן לא נגמר פה!

גם על הקרקע יחכו לכם שלל הזדמנויות לתחרות ואקשן, כמו תחרות ירייה בכדורי ספוג, מכוניות מרוץ ויריית כדורי צבע למטרה באקדחי פיינטבול! ילדים ומבוגרים יזכו לטעום מעולם הקרקס בסדנא מקצועית, או לגלות את הסודות מאחורי הקסמים תוך התנסות יצירתית.
כדי להעצים את הריגוש נקים עבורכם פארק גשרי חבלים בו, קשורים ברתמות כמובן, תוכלו לדלג בין עצים ולצלוח מכשולים בצורה הבטיחותית ביותר.

אתם בוחרים, אנחנו מבצעים

אתם מוזמנים לשלב את אטרקציות הענק הייחודיות בכל פעילות חוץ, בפארק, ביער לבחירתכם ואפילו על המים, עם מתנפחים עצומים המתאימים במיוחד לפעילות על החוף ובתוך מי הים. ברשותנו הרישיונות והאישורים המתאימים להפעיל כל מתקן באופן הבטיחותי ביותר, ואנו ערוכים להקמה מהירה של המתקנים והפעילויות היכן שרק תרצו.
המדריכים האנרגטיים שלנו ידאגו להפעלות ולחיוכים, וינהלו במיומנות את היום כולו, כולל ההקמה, הכיבוד, וכל המשימות הלוגיסטיות שנדרשות. לכם רק נותר להביא את המשפחה ולרוץ אל מבחר מזמין של פעילויות!

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן