לילה לבן

לילה לבן – פעילות צוות מגבשת באווירה לילית נעימה במיוחד

סוף כל סוף הגיעה העת לארגן ערב צוות חווייתי ומגבש לעובדים, וכולם מתרגשים. אז אם קיבלתם החלטה להרים ערב גיבוש צוותי אבל מתחשק לכם לעשות הפעם משהו שונה ומיוחד שגם יאפשר לכולם להנות- יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם. פעילות הלילה הלבן תכיר לצוות שלכם את החיים התוססים שמתחילים דווקא אחרי שהשמש שוקעת, תגבש אותם ובעיקר- תשאיר אותם עם זכרונות חווייתיים שיהפכו להיות שיחת המשרד.

סוסים בשקיעה
פעילות חווייתית ייחודית

גם הנאה באוויר הקריר וגם יום חופשי למחרת

בואו לגלות יחד עם כל הצוות שלכם את הריגושים, הגיבוש והחווייה שמספקים לנו לילות הקיץ הנעימים. פעילות הלילה הלבן מכילה בתוכה אינספור אפשרויות מאתגרות וייחודיות עבור הצוות שלכם, רק שהפעם הכיף מתחיל בשעות אחר הצהריים – ערב, אחרי שהשמש שוקעת ונמשכת בהנאה רבה אל תוך הלילה. הבונוס המרכזי עבור כלל העובדים הוא שלמחרת הם יקבלו יום חופש, כיוון שהפעילות עצמה נחשבת כחלק משעות העבודה. גם פעילות של פעם בחיים וגם יום חופש למחרת? אין יותר טוב מזה. 

תוכן מאתגר ומגבש
לילה שלא תשכחו
יפו בלילות

צלם: עמירם לוקץ'

מגוון רחב של אפשרויות

במהלך הערב עצמו ההנאה תהיה מורכבת ממגוון רחב של פעילויות מאתגרות, מגבשות ומהנות. נתחיל בטיול עששיות מלא אור, מסתורי ומרגש במערות, באתרי עתיקות היסטוריים ובאתרי טבע מקומיים, הכוללים כמובן הדרכה מקצועית ומרתקת. תוכלו להנות גם בשייט לילי, רכיבה מרגשת על סוסים לעת שקיעה, סיור לילי ייחודי וחד פעמי במבשלת בירה ואופציה נוספת היא להנות מסיור לילה לבן עירוני בו נכיר את היסטוריה מרתקת מפי מדריך מנוסה ומקצועי, נשמע סיפורים על הבתים המיוחדים ביותר בעיר ועל המפורסמים שגדלו בהם, נהנה מארוחה חווייתית ייחודית ונספוג את האווירה השמחה והצבעונית. משם נמשיך לערב גיבוש חווייתי בזולה מפנקת על חוף הים, נקשיב לגלים, נהנה משתיה קלה וחריפה, כיבוד עשיר, משחקי חוף מאתגרים ומגבשים ועוד מגוון פעילויות לאור ירח.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

חווייה לכל הצוות
פעילות לילה לבן
לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן