ירושלים בין הרים ונחלים

מי מאיתנו לא מכיר את השיר האהוב- ״ירושלים של זהב ושל נחושות ושל אור״. ירושלים מושכת את תשומת הלב ומהפנטת את העיניים כבר מאות שנים, אך רבים לא מכירים את הפלא שמסתתר דווקא מחוץ לעיר, בהרים המקיפים את ירושלים- טבע עשיר ועוצר נשימה. 

השקט שבהרים, המים הזורמים בנחלים, הנוף המרגש וההיסטוריה העשירה העולה מכל פינה – הסודות של הרי ירושלים מתגלים בכל הדרם- אירופה זה כאן. אם גם אתם חולמים להביא את כל העובדים ליום טיול ייחודי, מגבש ומהנה, שישאיר טעם של עוד- זה הטיול המושלם עבורכם. בואו לגלות את הרי ירושלים והסביבה כפי שמעולם לא הכרתם, עם יום גיבוש כיפי וייחודי לכל הצוות, מול הנוף היפיפה, המעיינות הקרירים והאווירה הכי נעימה שיש.

פתיחה חווייתית ליום מרגש

את היום החווייתי נפתח בקבלת פנים מפנקת שתפתח לנו את היום ברגל ימין. נהנה יחד משתיה חמה וכיבוד טעים ואחרי ששתינו את כוס הקפה וטעמנו קצת נשנושים- אנחנו מוכנים לצאת לדרך! נכנס למעגל הגיבוש ונחווה מגוון רחב של פעילויות, הפעלות ומשימות מאתגרות ומשעשעות שיחזקו את הקשר בין העובדים ויעודדו שיתוף פעולה, עבודה בצוות וחשיבה מחוץ לקופסא. במהלך ההפעלה נחזק את הקשרים בין העובדים ואת יכולות העבודה המשותפת יחד, תוך הנאה, צחוק ויצירת אינספור זכרונות חווייתיים.

גיבוש חווייתי ייחודי
מעיינות מרעננים
הנאה שמתאימה לכולם

אקשן בלי הפסקה בהרי ירושלים

לאחר מעגל הגיבוש- הגיע הזמן לקצת אקשן! נתחלק לקבוצות ונצא לדרך בג׳יפים או בטרקטורונים למסע אל עבר נוף המרגש של הרי ירושלים, הטבע הפראי והאווירה היחודית. נמשיך את הטיול עם סיור מרענן ומהנה במעיינות המיוחדים באיזור, נטבול קצת רגליים ונגלה מחדש את הטבע הייחודי המקיף את המעיינות. אחרי שהתרעננו במים הזורמים נעלה לתצפיות מדהימות על כל האיזור ונסייר גם באתרים מרתקים וייחודיים בסביבת הרי ירושלים- כדי להכיר את הנוף שראינו מהתצפית, גם מקרוב.

לאחר שסיירנו בכל האיזור, חווינו את הטבע ואת היופי הייחודיים וצברנו חוויות שיהפכו להיות שיחת המשרד, הגיע הזמן לדאוג גם לתאבון. נסיים את היום בארוחה כשרה ועשירה במיוחד במסעדה, נהנה ממטעמים ייחודיים ומפנקים ונזכר יחדיו ביום המיוחד שעבר עלינו, סביב שולחן האוכל.
יום הגיבוש כולו מלווה, כמובן, על ידי צוות מקצועי ומתאים לקבוצות ממגוון סוגים, גדלים, גילאים וצרכים שונים.
זה הזמן להכיר את הרי ירושלים מחדש, להתמסר לטבע ולנוף ולהתגבש יחד עם כל הצוות- ביום בלתי נשכח.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

חווייה באקסטרים
לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן