המירוץ למיליון במים

המירוץ למיליון במים – יום כיף בבריכה פרטית

מה מהנה יותר מלקפוץ לבריכה ביום קיץ חם? יש רק תשובה אחת אפשרית לשאלה הזו- להנות מפעילות מגבשת וחווייתית בבריכה פרטית עם כל הצוות, כמובן. קפצו ראש ליום גיבוש מרענן וקריר עבור הצוות שלכם, המלא באתגרים ייחודיים, משחקים והפעלות וכמובן בהמון הנאה.

עושים כיף בבריכה
יום כיף בבריכה

המטרה – לעשות כיף במים!

בחגיגת המים הזו- מתחם הבריכה, המוקף בטבע פסטורלי, יהיה עבור הצוות שלכם, כדי להבטיח הנאה מקסימלית. העובדים מוזמנים להרגע ולהנות ממתחם זולה מרגיע ומפנק עם שתיה חריפה וקלה והמון סתלבט, מארוחה עשירה ומלאה על האש לצד הבריכה שתגרום לכולם ללקק את האצבעות וכמובן מהפעלות ספורטיביות אתגריות בסגנון המירוץ למיליון- גרסת המים, שיבטיחו שהצוות שלכם יצא הכי מגובש ומאוחד שיש. העובדים יצטרכו לשתף פעולה, להפעיל את הראש, לעמוד בשלל אתגרים ומשימות מרעננות ומצחיקות במים ומחוץ להם, לנצח במשחקי קזינו וסודוקו ענקיים על המים, מבלי לצאת מהבריכה, להתחלק לקבוצות ולהתחרות בבניית רפסודות ועוד מגוון הפעלות ייחודיות שישאירו לכל הצוות טעם של עוד. הכיף הוא בראש סדר העדיפויות ולכן כל עובד ועובדת מוזמנים לבחור מאילו מתחמים להנות יותר או פחות, באילו משימות להשתתף וכיצד להפוך את יום הגיבוש להנאה אישית המחוברת לכל הקבוצה, גם אלו שפחות אוהבים מים וגם אלו שלא יכולים בלי לעשות קצת גלים.

משחקי מים מאתגרים
ימי גיבוש
חוויות של פעם בחיים

בנוסף – טיול ייחודי באיזור

אם תרצו להכניס עוד תוכן עם ערך מוסף ליום גיבוש הצוות שלכם, תוכלו להוסיף טיול חווייתי באתרי טבע עוצרי נשימה ובאתרים היסטוריים ויפיפיים בסביבת מתחם הבריכה, טרם ההגעה אליה. הסיורים כמובן מודרכים על ידי מדריך מנוסה, מוסמך ומקצועי שידאג להעשיר את המטיילים במידע מרתק ובאווירה חווייתית, בהתאם לאופי הקבוצה ובהתאם לצרכיה. הזמינו את העובדים שלכם להכיר את הארץ, לשמוע את סיפוריה ולהתחבר מחדש לשורשים בטיול ערכי, מעשיר ומרתק במיוחד. כמובן שהטיול מותאם אישית לכל קבוצה לפי גודלה, לפי הגילאים וכן הלאה. לאחר הטיול הצוות יהיה מוכן להגיע למתחם הבריכה הפרטית להתרעננות, משחקי מים, כיבוד מפנק ובעיקר- אווירה כיפית, מגבשת ונעימה המותאמת בדיוק לקיץ.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן