בעקבות המגילות הגנוזות

יום הרפתקני בעקבות כתבים קדומים

סיפור שמתחיל ברועה צאן תמים, שיצא לחפש אחר עז תועה והגיע אל מגילות עבריות ספונות במערה, שמזה דורות איש לא פקד אותה. התגלית הראשונה הוליכה לתגליות נוספות, ובסופו של דבר נתגלו אחת-עשרה מערות שבתוכן נמצאו מגילות קדומות, הוא שיכתיב את היום המרתק שבנינו עבורכם, יום שכולו בעקבות המגילות הגנוזות.

הצטרפו אלינו ליום מרתק ויחיד במינו בעקבות כתב הסתרים הקדום ביותר. יחד יצא למסע מדברי ומגבש, אואזיס חמים בלב החורף, ליום שבמהלכו נחקור ונגלה פינות מסתור מרהיבות, שיחשפו עבורנו רגעים מרתקים בהיסטוריה של המדינה שלנו, וכל זאת בדרך חוויתית, מגבשת ומלאת הומור..

נפגש באיזור הקסום והשליו, נכיר, נשתה וננשנש מטעמים איזוריים, וישר נגש אל פעילות יחידה במינה, כזו שלא תשכחו.

מסע בלשות אל העבר רכובים על גמלים

יחד נטייל אל המאה הקודמת, בשלווה המדברית, ונתור אחר פיסות היסטוריה. נחבוש את כובעי הבלשים שלנו ובעזרת צוות המדריכים האתגרי שלנו נתור בעזרת ג'יפים המתאימים לחווית השטח, אחר המגילות הגנוזות שחשפו את הכתב התנכי הקדום ביותר. רוצים להעמיק את החוויה? נשמח להעביר אתכם את היום המרתק ברכיבה על גמלים מקומיים, שבמהלכה נמשיך לבלוש אחר ההיסטוריה של המגילות, שהיוו תגלית היסטורית אדירה.

תגליות וחידושים באואזיס המדברי

בדרך החיפוש נגלה פניני טבע נסתרות, בזמן שאנו עוקבים אחר כתב חידה אתגרי ומרגש. נתחלק לקבוצות ונבלוש לעבר המטרה, נבקר במערות נסתרות ונחלי אכזב שהחורף הטיב עמם, ונהנה מהטוב שיש לאזור להציע. נעקוב אחר רמזים הנחבאים בחיק הטבע במשחק ה-escape room שבו נצטרך לענות על חידות ולפתור צפנים על מנת לשחרר את חברינו לקבוצה ממנעולים ומכשולים וגם ללמוד על ההיסטוריה שלנו. הקבוצה הראשונה שתחשוף את כתב הסתרים ותצליח להשתחרר מהחבלים והמנעולים תזכה לחגיגה מרגשת ולכבוד ללא תוקף במקום העבודה.

שמחים ומרוצים, נבקר במאהל בדווי מסורתי, שיגיש עבורנו ארוחה כשרה ועתירת חוויות, שם נתוודע לבעלי המקום, מארחים מסורים שנשמח להכיר, ויחשפו בפנינו את סיפורן של המגילות, שנחשפו במאה הקודמת בשוק רוכלים עתיק באיזור.

נסיים את היום מלאי חוויות, כאלו שאנחנו מבטיחים שילוו אתכם לאורך זמן, מלאי אנרגיה מנופים חדשים והכרויות חדשות. פעילות בלתי נשכחת.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן