יום גיבוש בעמק האלה

לעתים נדמה לנו שלמדינת ישראל, שבפינות החמד שלה טיילנו לאורכן ולרוחבן, לא נותרו עוד דרכים חדשות לרגש אותנו, אך הרשו לנו להציע אחרת. ביום רווי החוויות אליו נצא יחד עם מדריכי אתגרים, תקבלו הזדמנות להכיר לעומק חבל ארץ פורח, שופע נופים ומראות חדשים, ובה בעת להכיר יותר טוב אחד את השני, וגם את עצמכם.

הקיץ הישראלי אמנם מאפשר לכולנו לצאת לטייל ולהנות, אך לעיתים החום הקיצוני מעייף ומקשה על ההנאה. אז מה עושים כשבכל זאת רוצים להנות מיום גיבוש יוצא דופן, מאתגר וייחודי אבל בלי להמרח שוב מול המזגן? פשוט מאוד- יוצאים ליום גיבוש בין העמק להר! יום שכולו כיף, אתגרים, גיבוש לכל הצוות והכל- תוך שמירה על הטמפרטורה הכי נעימה שאפשר ובלי להזיע.

אז מה בתוכנית?

נפתח את היום עם קבלת פנים מפנקת של קפה ועוגה שידאגו שהיום שלנו יתחיל בטוב, לאחר מכן נמשיך לסיור חווייתי ומרתק במערות עמק האלה. הטמפרטורה הקרירה והנעימה במערות תאפשר לנו להנות מהסברים של מדריך מקצועי ומנוסה שיחלוק איתנו קצת מההיסטוריה והסיפורים המעניינים ביותר שהתרחשו במערות. לאחר שנצא נפעמים מן המערות נתחלק לקבוצות ונתחרה במגוון משימות מאתגרות ומלאות אקשן בסגנון "המירוץ למיליון" המועברות על ידי צוות מקצועי ומיומן ודורשות מהצוות לשתף פעולה, לחשוב מחוץ לקופסא ובעיקר- להנות. כמובן שגם נחשוב יחד ונפעל כצוות כדי לפצח את כל החידות ולברוח מחדר בריחה ייחודי ומאתגר שיעלה לכולם את הדופק ואת החיוך על הפנים. בהמשך היום נגיע לבריכה במושב באיזור העמק, שם נהנה מטבילה מרעננת במים (רק מי שרוצה), משחקי בריכה מאתגרים ומגבשים, הפעלות במים ועוד המון הפתעות בלתי נשכחות. וכמובן שאי אפשר בלי לאכול, ולכן משם נמשיך לארוחה בשרית כשרה ועשירה במסעדה מפנקת באיזור עמק האלה. אם מתחשק לכם להוסיף קצת אקשן, עומדת בפניכם האפשרות להוסיף לטיול גם סיור ג'יפים מיוחד שייקח את כל הצוות להכיר את עמק האלה כפי שהם לא דמיינו מעולם – מערות, שבילים נסתרים, נקודות התצפית הטובות ועוד המון אתרי טבע פסטורליים שיכניסו ערך מוסף ליום הגיבוש הצוותי שלכם.
גיבוש בבית גוברין

כל מה שחשוב לדעת

הפעילות מותאמת לכל סוגי הקבוצות, בכל ההרכבים, הגילאים ועם כל סוגי הצרכים. כדי לאפשר לכולם להשתתף ולהרגיש בנוח אנו ממליצים למשתתפים להגיע בבגדי ספורט קלים ונעימים מניילון. הצוות המקצועי שלנו ידאג לכל השאר כדי להבטיח שתהנו מיום מגבש, איכותי, מרתק ומהנה עבור כל הצוות שלכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

עבודה משותפת
לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן