תחרות בניית רפסודות

הצטרפו ליום מרענן מחוץ למשרד שישבור את חום הקיץ כמו שאף מזגן לא יכול.

יום שלם במים הנעימים של מימי הכנרת, רצועת חוף במרכז הארץ או בריכה פרטית להנאתכם ולרשותכם בלבד. לאורך היום תעמדו במגוון פעילויות ותחרויות שנועדו לבחון את התעוזה, מהירות החשיבה , היכולת לגלות הומור עצמי ובעיקר – כמה טובים אתם בעבודת צוות.

האתגר המרכזי שיעמוד בפניכם יהיה לבנות רפסודה מנצחת. בעזרת שימוש נכון בציוד המקצועי שניתן לכם, הדרכה יסודית ובעיקר עזרה מחבריכם, כל אחת משתי הקבוצות תעשה את המיטב כדי להביא את הרפסודה שלה ראשונה לקו הסיום. תכנון, ביצוע נכון ועמידה בלוח זמנים יסייעו לכם במשימה שתתחיל על החוף ובסופה תמצאו את עצמכם עמוק בתוך הים.

צוות ההדרכה המסור יוביל אתכם בבטחה במים הלא מוכרים ובנוסף לתחרות המרכזית תעמדו בפני משחקים ומשימות על פני היבשה ובים, כמו תחרות גלישת גלים – בה כל אחד ינסה את מזלו ושיווי המשקל שלו, תחרות חתירה – בה תסחפו לתחרות חתירה סוערת בקאיאק מול חבריכם, תחרות שייט במפרשיות בה כל אחת מהקבוצות תאמץ סירת מפרש, וגם שייט מפנק על סיפון יאכטה מפוארת שמצוידת בכל מה שנחוץ בשביל הפלגה קלילה ומהנה על פני המים הרגועים. תוכלו לבחור גם בין טיול במים באתר ארכיאולוגי עוצר נשימה, צלילת שנורקלים מסעירה שכוללת תצפית על ריף האלמוגים והשוניות בים התיכון מתחת לפני המים בליווי מומחה ומשחקי שש בש ודמקה שלא מצריכים תזוזה יתרה למי שהתעייף מהתחרות הצמודה.

אחרי שהרפסודות חזרו בבטחה לחוף תזכו לאכול גם ארוחה משביעה וטעימה, לסיום של יום שימשיך איתכם גם למשרד – בו המילים "עבודת צוות" מקבלות משמעות חדשה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

עבודת צוות ימית
לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן