ערב צוות בבית מלון – כך תפנקו את העובדים שלכם

כמנהלים יש לנו תפקיד  חשוב בגיבוש ופינוק צוות העובדים שלנו. יש הרבה דרכים בהן אנו יכולים לתגמל ולפנק את העובדים שלנו, כאשר הדרך המומלצת ביותר היא להזמין את העובדים לערב צוות איכותי ומהנה.  ערב צוות המתקיים בבית מלון יכול להיות הזדמנות של כל עובדי החברה להכיר אחד את השני, ליהנות מפעילויות שונות, מטיפולי ספא מפנקים וגם מאוכל ואווירה טובה. בערבים אלו ניתן לשבור את הריחוק שנוצר בין העובדים השונים וליצור חברויות חדשות. ידוע שצוות מגובש יותר עובד בצורה יעילה ואיכותית יותר מדי יום במשרד.

על רעיונות לערבי צוות וגיבוש

יש הרבה רעיונות שיכולים להתאים לערבי צוות וגיבוש. אם  לוקחים את כל חברי הצוות וההנהלה במשרדי החברה לערב גיבוש בבית מלון ניתן לארגן פעילויות מהנות ואף ליצור תחרויות בין העובדים. לדוגמא –  ערב בינגו לעובדי החברה או ערב של שירה בציבור. ניתן לארגן גם פעילויות שונות וימי עיון מעשירים הכוללים הרצאות מעניינות. אופציה נוספת ומגבשת היא שילוב של חוגים ופעילויות ספורט שונות. חשוב לבחור פעילות שיכולה להתאים לכל העובדים ולא רק לחלק מהם. לפעמים פעילויות בערבי גיבוש צריכות להיות בעלות מכנה משותף נמוך יחסית – אבל זה לא אומר שהן לא יכולות להיות מאוד מהנות, קלילות וכיפיות לכלל העובדים שלנו.

יתרונות של ערב צוות בבית מלון

אם אתם מחפשים מקום לערב צוות בלב תל אביב, מתחם של מלון בוטיק בתל אביב היא החלטה מעולה ומתגמלת מאוד. בבית המלון צוות העובדים שלנו יוכל ליהנות מארוחת בוקר / בופה עשיר מאד. מגישה חופשית לבריכה ולחדר הכושר במלון, טיפולי מסאג’ ואטרקציות נוספות כמו טיפולי דיקור סיני או פינוק לנשים הכולל מניקור ופדיקור. במהלך הפעילויות המגוונות –  חברי הצוות בחברה שלנו יוכלו להכיר אחד את השני יותר לעומק ובאופן אישי יותר מאשר ההיכרות שיש להם איתם במשרד או במסגרת העבודה. היכרות לעומק זו תוכל לאפשר להם לעבוד בצורה טובה יותר אחד עם השני ולהיות יותר אמפתיים , סבלניים וחברותיים במהלך יום העובדה שהם חולקים יחד. גיבוש גם תורם לביצוע יעיל ומשותף יותר של משימות במסגרת העבודה בזכות החיבה ואהדה שנוצרת ביום כזה.

למה חשוב לקיים ערבי צוות וגיבוש?

אז למה בעצם חשוב לקיים ערבי צוות וגיבוש? כשמעסיק עורך ימי גיבוש לעובדיו, הוא מראה להם את הצד החברי, האכפתי והאוהב שבו וזה נותן תחושת הערכה לעובד. מאין תודה על הזמן וההשקעה שלו לחברה בה הוא עובד.  ערבים אלו יכולים להעלות את המורל של צוות העובדים שלנו ולגרום להם להרגיש שכמו שאנחנו תורמים להם ומפנקים אותם כך גם הם צריכים לתרום להצלחה של החברה שלנו. פעילויות העשרה שונות גורמות לעובדים רבים להיות מרוצים יותר ממקום העבודה וזה נושא שיחה שמלווה את הצוות גם שבועות לאחר יום הגיבוש עצמו. חשוב להשקיע בארגון של ערבים אלו ולא לזלזל בהם כי העובדים זוכרים אותם למשך זמן רב גם לאחר שהם הסתיימו.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

סטאנד אפ לעובדים
לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן