הפקת יום כיף לעובדים

כאשר הנהלת החברה מעוניינת להעניק לעובדים יום ייחודי מחוץ למשרד, היא פונה אל חברת ההפקות המקצועית כדי לתאם הפקת יום כיף לעובדים.

בחברות שמידי פעם יוצאים לימי כיף חשוב שבכל פעם תהיה זו פעילות מאתגרת אחרת ולא פעילות זהה או דומה לפעילויות בפעם הקודמת. יש הרבה מאוד רעיונות מקוריים ויצירתיים ליום שבו העובדים זונחים את המקלדת כדי ליהנות מפעילויות באוויר הצח.

סיורים קולינריים

אם מתמקדים בירושלים, במסגרת הפקת יום כיף לעובדים אפשר להגיע גם לאחד היקבים שממוקמים לא רחוק מירושלים כדי לראות את תהליך דריכת הענבים, הכנת היין מהזנים השונים של הענבים, לראות את המוצר המוגמר כשהוא נמזג מהחביות לבקבוקים ולאורך כל הדרך ליהנות מהריחות המשכרים של היינות הלבנים, היינות האדומים ובקבוקי השמפניה המשובחים.

אחד הרעיונות הנחמדים עבור הפקת יום כיף לעובדים הוא יציאה לשוק באחת הערים שבהם יש שוק תוסס. מכיוון שהם מטיילים בירושלים, הם יגיעו לסיור מודרך בין הדוכנים של שוק מחניודה שבכל אחד מהם מוצאים מטעמים אחרים, הם ייהנו לטעום אינספור מאכלים מכל מדינות העולם. המידע שהם יקבלו במהלך הסיור יוסיף להם ידע רב בכל מה שקשור לקולינריה ולאחר הסיור המעייף הם ייהנו גם לשבת במסעדת שף טובה ולהנות מארוחה מעולה מתחילתה ועד סופה.

בירושלים יש גם אפשרות לנסוע בסאגווי מטיילת ארמון הנציב לכל האזור שסמוך לטיילת, לעצור בדרך בנקודות התצפית, ליהנות מיופייה המיוחד של ירושלים ולסייר במקומות יוצאי דופן שבדרך כלל קשה להגיע אליהם עם הרכבים ולכן כאשר רוכבים על סאגווי אפשר להגיע לכל מקום כמו ברגל.

תרבות לעובדים

אחד מרגעי השיא של הפקת יום כיף לעובדים הוא להגיע איתם לאולם מופעים בעיר, שבו ימתין להם זמר אהוב שהוא קונצנזוס, זמרת מוכרת, להקה, מרצה ייחודי, סטנדאפיסט אהוב וכו'.

העובדים יהיו מופתעים מאוד כיוון שמדובר במופע שהם לא ידעו שיתקיים אבל מתחילת ההופעה כולם רתוקים לכיסאות ונהנים מאוד מהמופע הייחודי, השירה נשמעת מכל עבר כך גם הצחוקים הרועמים ומחיאות הכפיים נמשכות דקות ארוכות . העובדים מוקסמים מהעובדה שבמסגרת הפקת יום כיף לעובדים, באמצע יום רגיל הם נמצאים במקום כל כך יפה ונהנים ממופע עוצר נשימה.

הפקת יום כיף לעובדים הוא נושא חשוב מאוד בכל מקום עבודה ולכן אם אתם מעוניינים בכך, הצוות המקצועי שלנו ישמח לבצע זאת עבורכם, השאירו את פרטיכם ונשוחח בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר
תן לנו לייק

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן