איך לבחור פעילות למסיבת רווקות?

כל מי שתכננה מסיבת רווקות לפחות פעם אחת בחייה יודעת שאחד האתגרים הגדולים ביותר הוא אתגר התוכן. הפרטים הטכניים (מיקום, תאריך, אוכל) הם פרטים שקל יותר לתכנן, אבל כשזה מגיע לנושא התוכניה של האירוע, פתאום צצים החששות. אפשר להבין את זה בהחלט, שכן הפעילויות השונות ישפיעו על מידת ההנאה של כל המשתתפות ובעיקר של הכלה, ולכן חשוב לצקת תוכן מהנה, מעניין ומצחיק, כזה שייצור גיבוש ואווירה טובה, אבל גם יתאים לאופייה של הכלה ולתקציב שהגדרת מראש מול המשתתפות האחרות. אז איך בדיוק בוחרים אטרקציה מתאימה למסיבת רווקות?

אפיון צרכים והעדפות אישיות

קודם כל נסי להבין מה ההעדפות האישיות של הכלה ואילו פעילויות יתאימו לה יותר. למשל, גם אם לך ולמשתתפות האחרות חשפן נשמע כמו אטרקציה אידאלית, יש מי שלא תרגיש בנוח בסיטואציה כזו. אם נבחרת לארגן מסיבת רווקות את ככל הנראה החברה הכי טובה של הכלה, כך שאת אמורה לדעת האם זה משהו שהיא תיהנה ממנו – או תרגיש בו מבוכה. התחשבי בצרכים שלה וזכרי שהמטרה המרכזית של כל האירוע הזה היא קודם כל להסב לה אושר ולתכנן עבורה ערב מהנה. אם היא חובבת קריוקי ואוהבת לשיר, עדיף שתבחרי לארגן עבורה ערב קריוקי ותשאירי את החשפן בבית, עם הפיג’מה הצנועה שלו.

משחקים או הפעלה?

תוכן האירוע יכול להיות אחד משניים – או שתתכנני בעצמך משחקים, או שתזמיני מפעיל/ה במיוחד לכבוד הערב הזה. אם את מתכננת משחקים בעצמך כדאי שתתאימי אותן לכלה, ושתנסי להפוך אותם למשחקים אישיים. את יכולה למשל לתכנן משימה של זיהוי שירים, שבה הכלה תשמע שירים שנבחרו מראש על ידי הבנות ותנסה לזהות מי בחרה את השיר, ואיך הוא מסמל את הקשר שלהן. במשחק אחר אפשר להחליף את השירים בחפצים או בפריטים אחרים, ואפשר גם להכין חידון בסגנון שעשועונים טלוויזיוניים מוכרים, שבו השאלות יהיו בעיקר על הכלה. אם את מעדיפה לחסוך את ההתעסקות הזו, את יכולה פשוט להזמין אדם אחר שיגיע להפעיל את הבנות, וגם כאן האפשרויות שלך רבות ומגוונות.

רוחניות או מיניות?

בתחום ההפעלות יש שפע רחב מאוד של חלופות, החל מאנשי רוחניות ומיסטיקה שיקיימו הרצאה בנושא מסוים או יפתחו לבנות בקלפים, דרך סקסולוגית שתיתן כמה טיפים ותקיים משחקים משעשעים בעיקר בתחום יחסי המין, ועד סדנאות שונות ומגוונות שבהן תלמדו להכין קוקטיילים, קינוחים מתוקים או סושי. כאמור, ההיצע גדול ורב, והבחירה תלויה גם כאן בהעדפות האישיות של הכלה וכמובן גם בתקציב הכולל שלכן. כך או כך חשוב שתזכרי שהמטרה העיקרית שלך היא לתכנן ערב כיפי עבור הכלה והחברות שלה, ואין צורך בתקציב גדול מידי לצורך כך. את פשוט צריכה לחשוב מה באמת יהפוך את הערב הזה להצלחה גדולה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לחיים
לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן