למה כדאי להשכיר אוטובוס ליום גיבוש

בתוך עובד שכיר, אין דבר שאני אוהב יותר מימי גיבוש בעבודה, תמיד דואגים לנו לאוכל טוב, אטרקציות, ערב עם החברים מהעבודה עם מלא פינוקים, זה פשוט כיף! אבל יש דבר אחד שתמיד מפריע לי וזה אופן ההגעה אל יום הגיבוש, נכון אנחנו מקבלים רכבי חברה וזה לא באמת יוצא מהכיס שלנו, אך נסיעה אל צפון הארץ לא תמיד נעימה ובטח לאחר יום שלם וגדוש פעילות, מי רוצה לחזור הביתה ברכבו הפרטי ולנסוע כמה שעות טובות, לכן המלצתי לחברה לשכור שירותי הסעות.

הגעה עצמית או באמצעות הסעה?

אז לא כל חברה אשר עושה ימי גיבוש לעובדים שלה נותנת את האופציה להגיע באמצעות שירותי הסעות וכן, זה קצת מבאס! הסיבה היא שיש ערך מוסף לכך שמגיעים באמצעות אוטובוס ולא באופן פרטני, נתחיל בכך שכולם מגיעים ביחד ובאותו הזמן, שזה יתרון ענק ולא מעכב כלל את המשך היום, מעבר לכך מדובר על יום גיבוש לא? אז נסיעה בחברותה כל הדרך בהחלט יכולה לעשות את העבודה ומה עם איזה דרינק? לא נוכל לשתות ביום הגיבוש כלל (ואנחנו לא ילדים), אם תהיה לנו את האופציה לנסוע לא באופן פרטני, גם בירה יכולה לבוא בחשבון, זה לא זמן עבודה, זה יום כיף!

מהם העלויות להשכרת אוטובוס ליום גיבוש

אז מרבית ימי הגיבוש הם בין 40-50 עובדים, בין אם זה מחלקה שלמה או ציוות של שני מחלקות שעובדות במקביל על אותו הפרויקט בעבודה, לשם כך נצטרך להשכיר אוטובוס אחד ליום שלם והעלות של השכרת אוטובוס ליום היא בין 2,000 – 3,000 ₪ תלוי כמה נקודות עצירה צריך לעשות ומהם היעדים שלנו כמובן, בואו נאמר שאם נבצע השוואת מחירים כמו שצריך, נוכל להגיע למחיר נמוך ומשתלם והכי חשוב מגבש ומעצים עוד יותר את יום הגיבוש של החברה.

תבונות מטיול בהגעה עצמית לעומת הגעה משותפת

אלו שעובדים כשכירים כל חייהם, היו לא ביום גיבוש אחד אלא בכמה ובטוח שבחלקם הגיעו באמצעות אוטובוס וחלק באופן עצמאי עם רכבם האישי ובמקרה הטוב באמצעות רכב חברה, מרבית הטיולים שהגענו ביחד באמצעות אוטובוס – היה לנו קל יותר וכמובן שנהנו יותר, היינו לכל אורך הטיול ביחד גם בחלקי הנסיעה הארוכים, לא היה לנו סיבה להמתין כלל אחד לשני וכמובן ש”פנצ’רים” בדרך, לא היו כלל. יש יתרון ענק בהגעה משותפת אל מקומות, אף אחד לא מתעצבן מכך שהוא מחכה לאחר, אף אחד לא נלחץ מכך שהוא מאחר, לא מתפלגים ומתחלקים לקבוצות ברכבים והכל נעשה בחברותה וביחד לאורך כל יום הגיבוש, שהמטרה שלו כמובן היא לגבש את צוות העבודה ולא לפלג אותו, אז על מנת לעשות זאת בדרך הנכונה – סעו ביחד ובלו את כל יום הגיבוש במשותף.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן